Új tartalommal jelentkezik a Duna népszerű zenés vetélkedője. A Magyarország, szeretlek! nézőinek nem kell többé vasárnap estig várni, hogy bekapcsolódhassanak a játékba és izguljanak a piros vagy a zöld csapat győzelméért. Hétköznaponként 19:40-től Kiss Ernő Zsolt játékmester a kulturális élet számos területéről készül újabb és újabb feladvánnyal, párbajra hívva a csapatkapitányokat, Nagy Adrit és Vida Pétert. A pirosak és a zöldek vezetői a Játsszunk még! adásaiban egyéniben mérik össze tudásukat, ezzel is készülve a hétvégi összecsapásra. A győzelemhez mindkettőjüknek villámgyors döntésekre és lélekjelenlétre lesz szüksége. A képernyők előtt a nézők is lehetőséget kapnak a még gyorsabb válaszadásra és a csapatkapitányok legyőzésére.
A váratlan fordulatokat tartogató küzdelmet a szereplők személyes történetei és vallomásai színesítik, így nemcsak a tudásuk, hanem az egyéniségük is megmutatkozik. Kiderül többek közt, milyen meséken nőtt fel a házigazda, Kiss Ernő Zsolt, Nagy Adri, a pirosak kapitánya Balatonhoz fűződő érzelmeiről vall, míg a zöldek vezére, Vida Péter elárulja, melyik a kedvenc borvidéke.
Magyarország, szeretlek! Játsszunk még! – hétköznap 19:40-től a Dunán.
Magyarország, szeretlek! – vasárnap 19:45-től a Dunán.





