Minden időben: Visszakapja egykori, államosított, majd magántulajdonba adott épületét a Mádi Református Egyházközség

Az augusztus 25-i adás tartalmából.

Adásunkban a Magyar Kékkereszt Egyesület és Református Iszákosmentő Misszió dömösi gyógyító otthonába látogatunk, ahol Berényi József önkéntes segítővel, és Némethné Balogh Katalinnal, a Misszió vezetőjével beszélgetünk betegségről, hitről és a szabadulás útjáról.

Visszakapja egykori, államosított, majd magántulajdonba adott épületét a Mádi Református Egyházközség. Az ingatlanban hamarosan kávéház és pékség nyílhat, amellyel segítik a lakók helyben maradását. A mádi gyülekezetben az utóbbi években jelentős fejlesztések indultak, mindezekért a helyiek ünnepi istentiszteleten adtak hálát.

Műsorunk végén Kamarás-Horváthy Petra, a Dunántúli Református Egyházkerület Püspöki Hivatalának pályázati referensének gondolatait hallják.

Hallgassa meg!

Minden időben – Kossuth – augusztus 25., szerda, 13:30

Szerkesztő: Fekete Zsuzsa
Műsorvezető: Somorjai-Bencze Zsófia

Tovább a műsoroldalra>>>

Videó ajánló

Olvasson tovább