FAP 2019 - Cikkek

Ők a Fölszállott a páva 2019 versenyzői

Nézze meg a teljes mezőny névsorát!

Táncos szólisták és táncospárok kategória:
Baka Levente (Litér) – KATT ide az adatlapjáért!
Bistey Boglárka és Farkas Regő (Pilisborosjenő) – KATT ide az adatlapjukért!
Busai Bori és Makula Zoltán (Jászberény) – KATT ide az adatlapjukért!
Dudás Lili és Kispál Domonkos (Jászberény) – KATT ide az adatlapjukért!
Hajdu-Németh Balázs és Ilona (Budapest) – KATT ide az adatlapjukért!
Ifj. Mahovics Tamás (Békés) – KATT ide az adatlapjáért!
Kristóf Áron (Rozsnyó) – KATT ide az adatlapjáért!
Laczkó Botond (Debrecen) – KATT ide az adatlapjáért!
Lipusz Bendegúz (Zalaegerszeg) – KATT ide az adatlapjáért!
Molnár Szabolcs (Debrecen) – KATT ide az adatlapjáért!
Sándor Benjamin Solt (Szekszárd) – KATT ide az adatlapjáért!
Trenka Máté (Tác) – KATT ide az adatlapjáért!

Táncegyüttes kategória:
Árendás Kamara Táncegyüttes (Viganó Gyermektáncegyüttes) (Jászberény) – KATT ide az adatlapjukért!
Debreceni Hajdú Táncegyüttes Utánpótlás csoportja (Debrecen) – KATT ide az adatlapjukért!
Kis Kincső Néptáncegyüttes (Budapest) – KATT ide az adatlapjukért!
Pannónia Néptáncegyüttes Barkóca csoport (Kistarcsa) – KATT ide az adatlapjukért!
Szinvavölgyi Néptáncműhely – Prücskök csoportja (Miskolc) – KATT ide az adatlapjukért!
Tánctanoda Figurkák csoportja (Nyíregyháza) – KATT ide az adatlapjukért!
Tiszavirág Néptáncegyesület (Deszk-Szeged) – KATT ide az adatlapjukért!
Tördemic Néptáncegyüttes Pörge csoportja – (Badacsonytördemic) – KATT ide az adatlapjukért!
Urban Verbunk (Gödöllő) – KATT ide az adatlapjukért!
Vasi Kislegényczéh (Szombathely) – KATT ide az adatlapjukért!
Zselic AMI Ördögcérna csoport (Szenna) – KATT ide az adatlapjukért!
Zselici Dönögék (Szenna) – KATT ide az adatlapjukért!

Énekes szólista énekegyüttes kategória:
Bartók Miklós Dániel (Szatymaz) – KATT ide az adatlapjáért!
Kisrügy Énekegyüttes (Székesfehérvár) – KATT ide az adatlapjukért!
Komári Puják (Zalamkomár) – KATT ide az adatlapjukért!
Kumánovich testvérek (Horvátzsidány) – KATT ide az adatlapjukért!
Nyitnikék (Erdély – Székelyudvarhely) – KATT ide az adatlapjukért!
Ölveczky Emma (Érsekcsanád) – KATT ide az adatlapjáért!
Sulyom Énekegyüttes (Abaújszántó) – KATT ide az adatlapjukért!
Szabó Blanka (Debrecen) – KATT ide az adatlapjáért!
Szász Csanád László (Erdély – Körtvélyfája) – KATT ide az adatlapjáért!
Szejke-Barka testvérpár (Hódmezővásárhely) – KATT ide az adatlapjukért!
Szerdahelyi Luca és Nagy Eszter (Felsőörs, Ráckeve) – KATT ide az adatlapjukért!
Tulipános Tilinkó (Pécs)  – KATT ide az adatlapjukért!

Hangszeres szólista és zenekarok kategória:
Bodros Tamburazenekar (Vajdaság – Ada) – KATT ide az adatlapjukért!
CodoBanda (Erdély – Szamosújvár) – KATT ide az adatlapjukért!
Csapodi Tádé (Budapest) – KATT ide az adatlapjáért!
Hajdu-Németh László (Budapest) – KATT ide az adatlapjáért!
Legényes zenekar (Eger) – KATT ide az adatlapjukért!
Maier Cseperke (Rátka) – KATT ide az adatlapjáért!
Majoros Ditta (Nyíregyháza) – KATT ide az adatlapjáért!
Merkovity Anna (Vajdaság – Temerin) – KATT ide az adatlapjáért!
Nagy Bálint (Kaposszerdahely) – KATT ide az adatlapjáért!
Nagy Benedek (Budapest) – KATT ide az adatlapjáért!
Németh Csaba Levente (Zsámbék) – KATT ide az adatlapjáért!
Ördöngös Népzenetanoda (Komárom) – KATT ide az adatlapjukért!

Fölszállott a páva 2019 minden pénteken 19.30-tól a Duna Televízión!

További cikkek