Lendület az M4-en

Október 28-án, 16:00-kor az M4 Sport műsorán!

Az októberi Lendületben a Duna Aszfalt országos bajnokság történései mellett beszámolunk a Világkupa-ezüstérmes Kállai Zoltán visszavonulásáról és a magyar csapat évtizedes jelentőségű világbajnoki szerepléséről is. Az adás október 28-án, csütörtökön 16:00 órakor kezdődik az M4-csatornán.
A nehéz nap ezúttal a felnőtt férfiakról szól, a szerenkénti győztesek mellett beszámolunk Mészáros Krisztofer világbajnoki sikeréről, aki az egyéni összetett döntőben a 14. helyen végzett, ezzel pedig az elmúlt 26 esztendő legjobb magyar helyezését érte el. A győri tornász az Ászok ásza rovatban nyilatkozik, ugyanis a GYAC versenyzője lett a legeredményesebb férfi tornász az ob-n. Emellett Kállai Zoltántól is búcsút veszünk, aki három évtizedes pályafutást zárt le, a Grand Prix-győztes lólengésspecialista arról is mesél, mit tartogat számára a civil élet. A Tökéletes mozdulatban a hölgyek vb-sikerei mellett – Kovács Zsófia felemáskorláton, Bácskay Csenge ugráson lett ötödik – az ob kapja a főszerepet, amely azért is különleges, mert minden szeren más-más győztest avattak, az egyéni összetettet pedig a kétszeres olimpikon Böczögő Dorina nyerte meg. Végül, de nem utolsó sorban az Ígéret földjében az ifi és kadet korcsoport országos bajnokságát vesszük górcső alá.

Az adás október 28-án, azaz most csütörtökön 16:00 órakor kezdődik az M4 sportcsatornán.

Ismétlés: Október 29. – Péntek 04:20 M4 Sport