Műsor címe
Felfedező - az egészségről
Magyarországon legtöbben szív. és érrendszeri betegségben halnak meg, pedig az esetek nagy részében odafigyeléssel megelőzhető lenne a tragédia. Ma arról beszélgetünk, hogyan? Mit tegyen az az ember, aki gyanakszik, hogy örökölte a hajlamot, mit várhatunk az orvostudománytól és mit tehetünk mi magunk, hogy elkerüljük a kardiovaszkuláris betegségeket?
Megszólalók:
Gellér László Városmajori Szív-és Érgyógyászati Klinika elektrofiziológiai részlegének vezetője, a Magyar Kardiológusok Társaságának elnöke
Fülöp Ákos sportpszichológus, egészségfejlesztő szakember 70/612-8829
Körömi Zsolt kardiológus BAZ Vármegyei kórház