×

Srpski ekran: Vendégünk Milan Kićevac, a budapesti egyházközség elnöke

A február 14-i adás tartalmából

– A szentendrei Jakov Ignjatović Alapítvány éves díját, az elismerő oklevelet és az érmet a magyarországi szerb kulturális és egyházművészeti örökég megőrzéséhez való kivételes hozzájárulásért január közepén az újvidéki Matica srpska Galériájának adták át (tudosítás).
– Szent Száva napja alkalmából a budapesti Tökölyánumban január 27-én, a szerb egyházközség szervezésében megnyílt a belgrádi Beo-etnovizija Egyesület A szerb cirill írásmód aranyfonalai című kiállítása. A projektet a Szerb Köztársaság Külügyminisztériuma támogatta.
– Arsen Karađorđević fejedelem a címe a 2014-ben készült dokumentumfilmnek, amely a szerb Karađorđević dinasztia egyik legellentmondásosabb alakjának sorsát követi. Ez alkalomból vendégünk a filmproducer Milan Kićevac, a budapesti egyházközség elnöke.

Tartsanak velünk február 14-én, kedden 7:25-től a Dunán!
Ismétlés február 14-én, kedden 15:05-től a Duna World-ön!

Tovább a műsoroldalra>>>

Array
(
    [replacement] => 
		
		

    [shortcode] => 
		
		

    [title] => 
    [image] => //mediaklikk.hu/wp-content/uploads/sites/4/2017/02/4632272_azbuka-1jpg.jpg
    [alignment] => aligncenter
)

Videó ajánló

Olvasson tovább