Április 25., hétfő, 13:30
Szerkesztő-műsorvezető: Erdei Krisztián
A népzene német sztárjai fúvós-slágereket adnak elő.
1. Die Stoakogler: Auf der Vogelwiese,
2. Hubert Trenkwalder: Herz Schmerz Polka,
3. Mara Kayser-Markus Wolfahrt: Anneliese, Liechtensteiner Polka, Schützenliesl,
4. Marc Pircher: Schenkt man sich Rosen in Tirol,
5. Marianne-Michael: Auf den Spurten von Ernst Mosch,
6. Monika Martin: Sag Dankeschön mit roten Rosen,
7. Norbert Rier: Südtirol Edelweißland,
8. Oswald Sattler: Drei weiße Birken,
9. Zellberg Buam: Rosamunde
Április 26., kedd, 13:30
Szerkesztő-műsorvezető: Rádity Milenkó
Válogatás a 17. Bánáti Szerb Zenei Találkozó felvételeiből.
Deszk, 2011. november 05.
1. Banatske Lale zenekar: Bánáti szerb dallamok,
2. Battonyai „Szuferini” kórus: Közismert szerb dallamok,
3. Battonyai szerb iskola zenekara: Dalmát dallamok,
4. Hercegszántói Női Trió: Koszovói szerb dalok,
5. Neven: Bácskai, bunyevác dallamok
Április 27., szerda, 13:30
Szerkesztő-műsorvezető: Hrubonova Iveta
A szlovák popzene királynője, Jana Kirschner dalaiból válogatunk:
1. V´etko je nanié,
2. Lí´ka,
3. Zienka domáca,
4. Modrá,
5. Posledná
Április 28., csütörtök, 13:30
Szerkesztő-műsorvezető: Kaupert Júlia
Ma a romániai pop-rock együttes, a Talisman dalaiból válogatunk
1. Petrecerea,
2. Atat de singur,
3. Rasuna chitara,
4. Numai una,
5. Seniorita,
6. Noapte de noapte,
7. Fara tine
Április 29., péntek, 13:30
Szerkesztő-műsorvezető: Pavlekovics András
Jelena Rozga felvételeiből válogatunk.
1. Robic Ivo: Ta tvoja ruka mala,
2. Dedic Arsen: Moderato cantabile,
3. Percl Ivica: Stari pjer,
4. Dragojevic Oliver: Oprosti mi pape,
5. Diklic Drago: Opet si plakala,
6. Erker Ksenija: Proljece bez tebe,
7. Lasic Frano: Zagrljeni,
8. Zlokic Jasna: Skitnica,
9. Dragovic Doris: Zelio moja,
10. Tedi Spalato: Sve cu prezivit
Április 30., szombat, 12:00
Szerkesztő-műsorvezető: Avanesian Alex
1. Arto Tunboyaciyan:
a) Low Shoulder
b) Martoon Shishun,
2. Bajm együttes
a) Bieg Po Cienkim Lodzie
b) Mysly I Slowa
c) Ciezkim Dniu,
3. Mikola Gnatjuk:
a) Monahi
b) Pocsajev,
4. Técsői Banda:
a) Huculka
b) Régi oláh tánc
c) Nyila
d) Koljátka
e) Román táncok
f) Hucul tánc,
5. Srbuhi Kekecsyan: Susanner,
6. Tata Simonyan: Los Angeles
Május 1., vasárnap, 12:00
Szerkesztő-műsorvezető: Godány Judit
Válogatás a Karaván Família felvételeiből
1. Kerav mange jekh gili,
2. Vojake sheja,
3. Niki Niki,
4. La familijaki zor,
5. Cigány ballada,
6. Dulmutane gila,
7. Zha zha!,
8. Na dikh tu pe man!,
9.Chorro shavo
A belépéssel kijelenti, hogy elolvasta és elfogadta az Adatkezelési nyilatkozatot.