Egy héttel tovább lehet jelentkezni a Fölszállott a pávára

A nagy érdeklődésre való tekintettel az eredetileg tervezetthez képest egy héttel tovább, április 17-ig jelentkezhetnek a gyerekek a Fölszállott a páva című népzenei és néptánc tehetségkutatóba, amelyet a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) a Hagyományok Házával közösen negyedszer hirdetett meg.

Az MTVA közlése szerint az eredeti határidő vasárnap járt volna le, ezt hosszabbítják meg egy héttel.

A Duna televízión ősszel adásba kerülő műsorba a 6 és 14 év közötti gyerekek legfeljebb hét perces demófelvétellel és a kitöltött jelentkezési lappal nevezhetnek.

A jelentkezéseket négy kategóriában várják: énekes szólisták – énekegyüttesek, hangszeres szólisták – zenekarok, táncos szólisták – táncospárok és néptáncegyüttesek indulhatnak az érdeklődők.

A részletes versenykiírás a Fölszállott a páva Médiaklikk oldalán és a Hagyományok Háza weboldalán érhető el.

A közmédia és a Hagyományok Háza egy hónappal ezelőtt hirdette meg újra a Fölszállott a páva népzenei és néptánc tehetségkutatóját a gyermekek számára.

Olvasson tovább