Vrencsán Anita a Döntős produkcióját követően elárulta, hogy kicsit jobb, hogy lejött a színpadról, pedig nem izgult annyira. Sosem gondolta volna, hogy ez megtörténhet vele. Nézze meg a vele készült interjút!
Tovább a Fölszállott a páva műsoroldalára>>>